Wybierz region

Wybierz miasto

  Jedno zwycięstwo, dwie porażki

  Autor: (KT)

  2003-03-28, Aktualizacja: 2004-12-17 23:32 źródło: Dziennik Zachodni

  Pierwszy mecz wiosennej kolejki bytomskiej klasy A był szczęśliwy dla Czarnych Kozłowa Góra. Piłkarze na własnym boisku pokonali Orzeł Bobrowniki 3:1. - Zespół jest dobrze przygotowany.

  Pierwszy mecz wiosennej kolejki bytomskiej klasy A był szczęśliwy dla Czarnych Kozłowa Góra. Piłkarze na własnym boisku pokonali Orzeł Bobrowniki 3:1.


  - Zespół jest dobrze przygotowany. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach piłkarze zaprezentują równie dobry poziom gry. W tym roku zamierzamy powalczyć o awans - zapowiada trener Eugeniusz Piowczyk.

  Mniej szczęścia miały pozostałe drużyny. Orkan Dąbrówka Wielka przegrał 0:2 z Nitronem Krupski Młyn. To skutek przebudowy drużyny i gry w nowym składzie. Trener Bernard Wójcik mówi, że musi upłynąć trochę czasu, zanim zawodnicy będą zgrani i zaczną odnosić sukcesy.

  Taki sam niezadowalający wynik 0:2 uzyskał Orzeł Biały Brzeziny Śląskie w pojedynku z ewidentnie silniejszą drużyną Orła Miedary. Piłkarze zapowiadają jednak, że kolejny mecz wygrają.

  Z kolei Andaluzja pokonała Zamet 1:0, ale nie był to najlepszy mecz w wykonaniu naszych piłkarzy.

  - To był mecz niewykorzystanych szans. Wejście w nowy sezon powinno być bardziej zdecydowane. Najważniejsze są jednak wywalczone trzy punkty, zwłaszcza, że chcemy powalczyć o miejsce w pierwszej trójce - mówi Janusz Hupert, kierownik drużyny.

  Sonda

  Jak sądzisz, ile powinien zarabiać prezydent miasta?

  • 3- 5 tysięcy złotych (32%)
  • 2- 3 tysięcy złotych (31%)
  • 5- 10 tysięcy złotych (26%)
  • powyżej 10 tysięcy złotych (10%)