Niedziela, 21 Marca 2010 Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj Wyślij kartkę Zaloguj się | RSS


NaszeMiasto.pl >> Piekary Śląskie >> Wydarzenia >> Kultura >> Cohen zagra w Katowicach pół roku później

Cohen zagra w Katowicach pół roku później

Polska Dziennik Zachodni Ola Szatan

2010-02-09 07:33:26

Nie jak wcześniej zaplanowano 21 marca, a dopiero 4 października odbędzie się koncert Leonarda Cohena w katowickim Spodku. Legendarny pieśniarz został zmuszony do przełożenia o pół roku całej zbliżającej się europejskiej trasy koncertowej. Powodem był uraz kręgosłupa, którego nabawił się podczas treningu.

(© Fot. Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij »
- Zgodnie z wolą lekarzy przez najbliższych kilka miesięcy będzie poddawany zabiegom rehabilitacyjnym. Uraz w żaden sposób nie zagraża jego zdrowiu i życiu, potrzeba jednak czasu na to, by odzyskał sceniczną sprawność. Z tego powodu zmianie uległy daty trzynastu koncertów - mówią organizatorzy polskiego występu, agencja artystyczna Paradam.

Koncert Leonarda Cohena w Spodku będzie jedynym jego występem w naszym kraju. Jak zapewniają organizatorzy, bilety kupione na marcowy występ zachowują swoją ważność. Zaś osoby, którym nie odpowiada nowy termin, mogą zwracać bilety do 1 marca tego roku.

Październikowy koncert Leonarda Cohena rozpocznie się o godz. 19.00. Artyście towarzyszyć będzie 9-osobowy zespół muzyków z różnych krajów. Na repertuar koncertu złożą się utwory z najważniejszych okresów w karierze tego kanadyjskiego barda, ze szczególnym uwzględnieniem przebojów z lat 80. i 90.

Bilety kosztują: 475, 375, 300, 250, 165 i 110 zł

strona: 1 z 1

regulamin

KATOWICE Miriam (gość)
2010-02-09 22:14

4 października to data smierci Janis Joplin, m in jego kochanki. Chelsea Hotel, jedna z najbardziej rozpoznawalnych jego piosenek, opowiada właśnie o nich. Wiec może coś o niej powie? Może ją uczci?

koncert Cohena piotrek (gość)
2010-02-09 20:04

Nie jedyny , nie jedyny!!! Pzreciez w zeszlym roku,w ramach tej samej trasy i z towarzyszeniem tych samych muzyków dał koncert we wrocławskiej Hali Stulecia , dawniej zwanej Halą Ludową , czyli w tym samym miejscu gdzie koncertował ponad 20 lat temu. Zeszłoroczny koncert był super , jak również baaardzo gorące przyjęcie Cohena pzrez wypelnioną po brzegi halę.

dance me fan (gość)
2010-02-09 10:24

Miejmy wielka nadzieje,ze Lennie do Katowic dotrze...Przezylismy chwile grozy,gdy we wrzesniu zemdlal na scenie w Walencji.Trzymamy kciuki i zyczymy Ci szybkiego powrotu do pelni sil,Mistrzu!

ZOBACZ KONIECZNIE

przewiń w lewo przewiń w prawo