Rząd i kierownictwo PiS pracuje nad programem 500 plus dla emerytów - taką informację podał prezes Jarosław Kaczyński w rozmowie z "Super Expressem". Jak na razie szczegóły 500 plus dla emerytów nie są znane, jednak szef partii rządzącej zapewnił, że świadczenie pomimo tego, że będzie wiele kosztowało, wejdzie w życie. Czytaj więcej, kliknij powyżej w "zobacz galerię".


Wiadomości

Komentarze (49)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Prawda (gość) (jacek )

Jacek chyba nie wziąłeś leków, bo piszesz głupoty. Jeśli będzie rządził pis to wyjdziemy z Unii,Jeśli wyjdziemy z Unii to nie będzie żadnych dotacji itd.itd. Będzie Polska w ruinie,tego chcesz?

jacek (gość) (wyborca)

hehe a za PO Irlandia już była miejmy nadzieje że już takiej Irlandii mieć nie będziemy..Tylko PIS wygra nie kto inny w końcu mamy dobry rząd

takaja (gość)

achaaa..teraz zapieprzam na 500+ dla patologii a za chwile dla dziadków!..swietnie..moja pensja w slużbie zdrowia za 32 lata pracy 1750zł..CUDOWNIE życ w polsce ale nie pracować

marek 79 (gość) (Obserwator)

Zgadza się ale za PO było dużo gorzej z zarobkami i z pracą :)Prawda taka że gdyby PO zrealizowała to co naobiecywała polskiemu narodowi to by było całkiem całkiem lepiej nawet jak w Irlandii a tak to naobiecywali a nic prawie nie zostało zrealizowane PIS przynajmniej to co obiecał realizuje sami ich ludzie wybrali bo rzucili się na 500+ a teraz ciągłe branie kasy i ciągłe narzekanie z każdej strony gdzie by się tylko nie wyszło głosujcie na PO to będziecie mieć lepiej jak za poprzedniej kadencji żeście mieli

M...a (gość) (Obserwator)

Jest dużo prawdy w tym co piszesz, ale coś trzeba wybrać, na coś trzeba się zdecydować, nie możemy dalej popierać złodziejstwa, przekrętów, mataczenia, pozbywania się polskiego majątku, niszczenia uczciwych ludzi przez Popaprańców co miało miejsce przez 8 lat. Być może PIS też nie będzie idealny, ale przynajmniej będziemy mogli powiedzieć, że coś próbowaliśmy zrobić, że nie siedzieliśmy bezczynnie i tylko narzekaliśmy. Idźmy wszyscy do wyborów, nie siedźmy w domu, pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć i coś zmienić!

Obserwator (gość) (wal)

A mnie te głosy nie bawią. Nie jestem zagorzałym fanatykiem żadnej partii czy to będzie PiS, PSL, PO, czy SLD bo oni wszyscy są po jednych pieniądzach i gotowi są wyborcom obiecać złote góry byle utrzymać się przy korycie. A katastrofa finansowa jest realna dlatego że Polska nie jest aż tak bogatym i stabilnym państwem pod względem ekonomicznym i gospodarczym aby sobie pozwolić na rozdawnictwo finansowe. Co do koniunktury w gospodarce to w sierpniu po raz pierwszy odnotowano spadek PKB o którym rząd PiS raczej woli milczeć bo lepiej mówi się o sukcesach niż porażkach. A co do dostawania pieniędzy to wolę je zarobić niż wyciągać łapę w kierunku MOPS -u jak Rumun który klęczy na chodniku. Wystarczy żeby ludzie zarabiali za uczciwą pracę uczciwe pieniądze a dodatki w postaci 500+ czy dofinansowanie do czynszu nie będą potrzebne. Ale jak się tyra po 10 czy 12 godzin dziennie i ma się na rękę w miesiącu 1700 czy 2000 zł to nie dziwne że ludzie wolą leżeć jajami do góry i czekać aż coś skapnie. Ale tego to politycy PiS nie widzą że zarobki przeciętnego obywatela to dno a praca w tym kraju jest legalną formą niewolnictwa.