Rozpoczynają się wakacje a Ośrodek Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich i dzielnicowe Domy Kultury ruszają z Akcją Lato 2011.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tegoroczną Akcję Lato w OK Andaluzja rozpocznie 4 lipca słynny duet klaunów cyrkowych The Clown Circus Show "Ruphert & Rico".

Od godz. 10 do 13 przed budynkiem ośrodka trwać będzie cyrkowe widowisko "Akcje wakacje" czyli rewelacyjna-dynamiczna fabuła, piosenki dla dzieci, wesołe konkursy, clownada, deszcze baniek mydlanych i confetti, specjalne balony-lampiony marzeń. Potem dzieciaki pojadą do Krasiejowa, gdzie zwiedzą Krainę Dinozaurów. Kolejnego dnia czyli 6 lipca maluchy będą się bawić w Aqua Parku w Krakowie, a 7 lipca w Rura Parku w Chorzowie. 8 lipca pojadą do Cinema City w Centrum Agora w Bytomiu. I tak zakończy się pierwszy turnus Akcji Lato 2011 w OK Andaluzja. W poniedziałek 11 lipca dzieciaki pojadą do ZOO w Opolu, które jest zieloną oazą spokoju i relaksu leżącą w centrum miasta wśród starodrzewu Wyspy Bolko. 12 lipca wyjazd do Cinema Parku w Krakowie. Kolejny dzień 13 lipca to zabawa w Aqua Parku Nemo w Dąbrowie Górniczej, a 14 lipca zabawa w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie. W ostatnim dniu drugiego turnusu 15 lipca o godz. 11 na sali widowiskowej Ośrodka odbędzie się 1,5 godzinne widowisko iluzjonistyczne - wystąpi Czarodziej ,,APOLLINO" i wróżka Iwonka.
Zapisy w Ośrodku Kultury "Andaluzja" - w sobotę od godziny 9.

Dzielnicowy Dom Kultury W Brzezinach Śląskich w dniach od 27 czerwca do 8 lipca organizuje dla dzieci pozostających w mieście podczas wakacji półkolonie w ramach "Akcji Lato". W codziennych zajęciach będzie mogła brać udział grupa 45 dzieci. W programie przewidziano: wycieczki autokarowe do Parku doświadczeń oraz Muzeum lotnictwa w Krakowie, do chlebowej chaty w Brennej , do Kokotka i Brzeźnicy ,mnóstwo niezapomnianych wrażeń uczestnicy przeżyją w wiosce indiańskiej. Ponadto proponujemy wyjazdy na basen zajęcia sportowo- rekreacyjne. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!