W piekarskim Ośrodku Kultury Andaluzja odbył się tradycyjny Babski Comber, który poprowadził kabaret Jestem. Babski comber odbędzie się również dzisiaj, a także w niedzielę.

Na babskim combrze, w piekarskim Ośrodku Kultury „Andaluzja", panie bawiły się do białego rana! To była niezapomniana noc.

- Babski comber to super uroczystość. Można spotkać wiele interesujących kobiet, odjąć sobie lat uśmiechem i lepiej się poczuć. Jestem zachwycona! – mówi mieszkanka Świerklańca Ewelina Żurek, która specjalnie przyjechała do Piekar imprezować. – Bawię się już tutaj drugi raz i na tym się na pewno nie skończy - dodaje.

Tańce, śpiewy i konkursy umilały paniom czas. To wszystko za sprawą kabaretu „Jestem” z Piekar Śląskich, który na babskim combrze świętował swoje dziesięciolecie.

- Świetnie się bawię, jest super. Można potańczyć i się pośmiać – przyznaje piekarzanka Łucja Liberadzka.

Babski comber w „Andaluzji” już na stałe wpisał się w kalendarz piekarskich wydarzeń i z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. W tym roku imprezę przedłużono o kolejny dzień, przez dużą liczbę zainteresowanych, dlatego pierwszy raz trwa trzy dni – od piątku do niedzieli.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!