Ponad 160 zawodników wzięło udział w Biegowym Grand Prix 2018. Pod Kopcem Wyzwolenia odbyły się ostatnie z tegorocznych zawodów biegowych.

Świetna zabawa, niezapomniane emocje oraz zdrowa, sportowa rywalizacja. Tak w skrócie można opisać tegoroczne Piekarskie Grand Prix “Biegaj razem z nami”, którego podsumowanie odbyło się wczoraj, 9 września, pod Kopcem Wyzwolenia. Cykl biegów zorganizowała Młodzieżowa Rada Miasta w Piekarach Śląskich.

- Z roku na rok jest coraz większa frekwencja - mówi Daniel Pliszka, jeden z organizatorów piekarskiego Grand Prix. W zawodach wzięło udział ponad 160 biegaczy. - Zdrowy styl życia stał się bardzo popularny, dlatego wychodzimy naszym mieszkańcom naprzeciw - dodaje.

Zmagania piekarscy sportowcy rozpoczęli już w kwietniu w Brzozowicach-Kamieniu. Kolejne zawody tegorocznej edycji miały miejsce w Brzezinach Śląskich oraz na terenie MOSiR przy ul. Olimpijskiej, gdzie uczestnicy w pocie czoła zajmowali zasłużone miejsca i zdobywali punkty w ogólnej klasyfikacji. W niedzielę pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich, odbyły się ostatnie z tegorocznych zawodów biegowych, organizowanych w ramach Biegowego Grand Prix 2018. Udział w nich wzięły 84 osoby.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!