Bez straty bramki rozpoczęli sezon w okręgówce piłkarze Andaluzji Brzo-zowice-Kamień. Bezbramkowo zremisowali u siebie z AKS Niwką Sosnowiec. Również szyste konto zachował Orkan Dąbrówka Wielka, który na wyjeździe ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Bez straty bramki rozpoczęli sezon w okręgówce piłkarze Andaluzji Brzo-zowice-Kamień. Bezbramkowo zremisowali u siebie z AKS Niwką Sosnowiec. Również szyste konto zachował Orkan Dąbrówka Wielka, który na wyjeździe pokonał MKS Siemianowice Śląskie 1:0.


Po grze Andaluzji widać było, że w zespole zaszły przed sezonem duże zmiany. Zauważyć można było nieporadność w ataku, chociaż gdyby w pierwszej połowie Mateusz Kasza wykorzystał doskonałą okazję, "Anda" mogła odnieść zwycięstwo. Była to jednak jedyna dobra okazja, a przy kilku dogodnych sytuacjach sosnowiczan z remisu zespół Mirosława Okorskiego również się cieszył.

- Przy tym składzie osobowym, po wszystkich ruchach kadrowych, jakie miały u nas miejsce, ten punkt cieszy - podsumował spotkanie szkoleniowiec Andaluzji. - Dodatkowo nie mogło wystąpić jeszcze paru zawodników, kilku grało z drobnymi urazami. To wszystko złożyło się na to, że w końcówce przeciwnik miał przewagę. Chłopcy jednak wywalczyli sobie ten remis.

Po meczu w szatni spora część młodego zespołu Andaluzji musiała przejść "otrzęsiny", związane z debiutem w drużynie i niejednokrotnie w lidze okręgowej.

Orkan Dąbrówka po raz drugi z rzędu pokonał natomiast na wyjeździe MKS Siemianowice po bramce Krzysztofa Ogłodka z 30. min.

- Mecz kosztował nas sporo zdrowia, ale jestem zadowolony z gry zespołu - podsumował spotkanie z MKS Marcin Ćwikła, trener Orkana.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!