Dodatek energetyczny, Piekary Śląskie

Dodatek energetyczny, Piekary Śląskie: Wszystkie osoby, które korzystają z dodatku mieszkaniowego, mogą od 1 stycznia 2014 otrzymać dodatek energetyczny, czyli dopłatę do prądu. Wnioski o dopłatę można pobrać w punktach informacyjnych lub na stronie internetowej urzędu miasta.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Dodatek energetyczny, Piekary Śląskie: Wnioski składać należy w wydziale gospodarki lokalowej, mieszczącym się w budynku przy ul. Bytomskiej 92 , pokój 109.

Aby otrzymać dodatek energetyczny należy :
1. Posiadać aktualną decyzję o przyznaniu dodatku mieszkaniowego .
2. Zamieszkiwać w miejscu dostarczenia energi elektrycznej.
3. Złożyć wniosek o dodatek energetyczny wraz z załączoną kopią umowy kompleksowej lub umowy sprzedaży energii elektrycznej, której stroną jest osoba pobierająca dodatek mieszkaniowy.
4. Dokonać opłaty skarbowej w wysokości 10 zł

Informujemy że posiadanie rachunku bankowego znacznie upraszcza i przyspiesza wypłatę świadczenia.

Dodatkowe informacje można uzyskać w wydziale gospodarki lokalowej oraz pod numerami telefonu 32 77 61 459 oraz 32 39 39 3339.

Więcej na temat

Komentarze (2)

avatar
avatar
bolo

no wiysz chopie... takie indolentne jednostki jak Pan nic niy majom, bo niy poradzom kombinować i ryzykować. Liczy Pan, że pójdzie do urzędu i dają robota za 10 tauzynów na miesionc? kolega jak widać wyjechoł i sie radzi czyli myśli - kombinuje czego Panu brakuje bo lepi stynkać i wajać durś niż ruszyć i sprobowac czegoś nowego - tym bardzi że za to nic niy grozi:) a drugo rzecz to "ZOWIŚĆ" niy zno granic.

avatar
bolo (gość)

Znaczy się oszustom lepiej :) przykład znajomego :) On bezrobotny, zarabiający około 26 000 zł w Anglii, żona bezrobotna dorabiająca na lewo w Polsce 2 000 zł :) oczywiście wszystko im się należy bo przecież mają zero dochodu :) dodatek, socjalne no i teraz i prąd :) Może ktoś by się zainteresował że ta biedna rodzinka zawozi dzieci do szkoły Range Rover-em z 2013 roku wartym około 200 000 zł :) A my uczciwi obywatele to co mamy z tej je-ba-nej Polski??????????????

Wybierz kategorię