Dodatek energetyczny, Piekary Śląskie: Wszystkie osoby, które korzystają z dodatku mieszkaniowego, mogą od 1 stycznia 2014 otrzymać dodatek energetyczny, czyli dopłatę do prądu. Wnioski o dopłatę można pobrać w punktach informacyjnych lub na stronie internetowej urzędu miasta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dodatek energetyczny, Piekary Śląskie: Wnioski składać należy w wydziale gospodarki lokalowej, mieszczącym się w budynku przy ul. Bytomskiej 92 , pokój 109.

Aby otrzymać dodatek energetyczny należy :
1. Posiadać aktualną decyzję o przyznaniu dodatku mieszkaniowego .
2. Zamieszkiwać w miejscu dostarczenia energi elektrycznej.
3. Złożyć wniosek o dodatek energetyczny wraz z załączoną kopią umowy kompleksowej lub umowy sprzedaży energii elektrycznej, której stroną jest osoba pobierająca dodatek mieszkaniowy.
4. Dokonać opłaty skarbowej w wysokości 10 zł

Informujemy że posiadanie rachunku bankowego znacznie upraszcza i przyspiesza wypłatę świadczenia.

Dodatkowe informacje można uzyskać w wydziale gospodarki lokalowej oraz pod numerami telefonu 32 77 61 459 oraz 32 39 39 3339.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

(bolo)

no wiysz chopie... takie indolentne jednostki jak Pan nic niy majom, bo niy poradzom kombinować i ryzykować. Liczy Pan, że pójdzie do urzędu i dają robota za 10 tauzynów na miesionc? kolega jak widać wyjechoł i sie radzi czyli myśli - kombinuje czego Panu brakuje bo lepi stynkać i wajać durś niż ruszyć i sprobowac czegoś nowego - tym bardzi że za to nic niy grozi:) a drugo rzecz to "ZOWIŚĆ" niy zno granic.

bolo (gość)

Znaczy się oszustom lepiej :) przykład znajomego :) On bezrobotny, zarabiający około 26 000 zł w Anglii, żona bezrobotna dorabiająca na lewo w Polsce 2 000 zł :) oczywiście wszystko im się należy bo przecież mają zero dochodu :) dodatek, socjalne no i teraz i prąd :) Może ktoś by się zainteresował że ta biedna rodzinka zawozi dzieci do szkoły Range Rover-em z 2013 roku wartym około 200 000 zł :) A my uczciwi obywatele to co mamy z tej je-ba-nej Polski??????????????