Dziewczyny na Przystanku Woodstock 2017. 23. edycja festiwalu rozpoczęła się czwartek 3 sierpnia i potrwa do soboty 5 sierpnia. Zobaczcie zdjęcia dziewczyn, które pojawiły się na tegorocznym festiwalu...

Dziewczyny na Przystanku Woodstock 2017 [ZDJĘCIA]

Tysiące fanów przyjechało do Kostrzyna nad Odrą, gdzie trwa 23. Przystanek Woodstock. Podczas trzech dni festiwalu na czterech scenach pojawi się kilkudziesięciu artystów. - Atmosfera jest super, ludzie dla dzieciaków są mili. Przytulają je, dają im piątki. One się cieszą, jest fajnie - mówi jedna z zachwyconych uczestniczek festiwalu.

Na woodstockowym polu nie sposób oderwać od nich wzroku. Mówimy oczywiście o pięknych dziewczynach - powyżej w galerii prezentujemy blisko 200 zdjęć z dziewczynami z Przystanku Woodstock 2017.Zobacz również:
Przystanek Woodstock 2017 - najlepsze ZDJĘCIA [3 - 5 sierpnia]

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!