"Dziwne sytuacje w Katowicach i okolicach" to facebookowy fanpage, na którym znajdziemy zdjęcia... dość niecodziennych sytuacji, na które natrafili internauci z woj. śląskiego. Dywan pozostawiony na przejściu dla pieszych, mężczyzna przewożący rowerem wannę, niemal nagi mężczyzna czekający na tramwaj, kobieta na materacu w miejskiej fontannie czy niecodzienne stylizacje na ulicy. Śląskie może zaskakiwać :) Przekonaj się, kliknij w galerię powyżej...

Dziwne sytuacje w woj. śląskim [NOWE ZDJĘCIA]. TAKIE rzeczy dzieją się u nas

Wejdź na "Dziwne sytuacje w Katowicach i okolicach" i zobacz więcej niecodziennych zdjęć z naszego województwa - KLIKNIJ TUTAJ!.

Opublikowany przez Dziwne sytuacje w Katowicach i okolicach na 18 marca 2017


To ja sen...

Opublikowany przez Dziwne sytuacje w Katowicach i okolicach na 27 lipca 2016


Zobacz też:
Faszyn from Śląskie - czyli "najlepsze" stylizacje prosto ze śląskich ulic [KLIKNIJ TUTAJ]


POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Rozrywka

Komentarze (17)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

:-) (gość)

Autorzy tego tekstu ze zdjęcia nr 2 nigdy chyba nie byli w zagranicznym hotelu i nie mieli za sąsiadów pary z Włoch. To dopiero spazmy i jęki, trwające znacznie dłużej niż 15 minut.

Kopiujący (gość)

"Coraz częściej czytamy, że w Chorzowie zatrzymano osoby posiadające narkotyki lub dopalacze. Widocznie w tym mieście ludzie, a zwłaszcza LUDZIE MŁODZI nie radzą sobie bez tych środków, Być może z powodu chorzowskiej władzy, tych układów i patologii panujących w Urzędzie? Śledzą wyniki kontroli zewnętrznych i dowiadują się jak są oszukiwani, jak są traktowani. Chyba inaczej nie da się tego naprawić jak tylko przeprowadzenie czystek w urzędzie, a czas temu zaczyna sprzyja, bo niedługo już zacznie obowiązywać reforma sądownictwa? "

Kopiarka (gość)

Kotala nakręca spiralę nienawiści i manipuluje co niektórymi ludźmi oraz R.M.wtrącając ich - w szczególności R.M. w paroksyzmy strachu. Z początku może to wydawać się śmieszne, jednak przychodzi też czas na refleksję i współczucie, że w Chorzowie co niektórzy ludzie naprawdę żyją w strachu przed jakąś wyimaginowaną dyktaturą . W ten oto właśnie sposób Kotala próbuje odwrócić uwagę od siebie ale ten procent ludzi co się boi jest znikomy p. Kotala. Nie uda się Panu zastraszyć Chorzowian, pracowników urzędu. Pan i cała rada, która boi się o utratę swoich stołków już wkrótce zakończy swoją "działalność".

stopsyjonizmowi (gość)

Proszę o usunięcie zdjęcia 51 bo to nie jest zdjęcia z śląska tylko z Izraela, widać to po napisach, tylko trzeba powiększyć. Chyba że hebrajski jest nowym językiem urzędowy.

Zdziwiony (gość)

Najdziwniejszą rzeczą na Śląsku jest sytuacja w Chorzowie, a mianowicie jakoś CBA nie bierze się za wyjaśnianie afer - niektóre z 2011 roku o obecnych już nie mówię.

j-23 (gość)

Niektóre robią wrażenie ! Fajne jest jak gostek zaparkował na chodniku i ktoś mu przypomniał ! ;) BRAWO !!!