Do groźnego wypadku doszło w centrum Częstochowy. Zobacz WIDEO.

Do wypadku doszło 13 sierpnia 2018, w Częstochowie, na skrzyżowaniu ulicy Jana Kilińskiego z ulicą Jasnogórską.

Jak informuje serwis wypadkidrogowe.net - Kierowca citroena xsara jadąc ulicą jednokierunkową, zderzył się z pojazdem marki Fiat Doblo, którego kierowca nie ustąpił pierwszeństwa.

Siła zderzenia była na tyle silna, że kierowca fiata przebił głową szybę, a samochód przewrócił się na bok. Sytuacja wyglądałaby pewnie inaczej, gdyby kierowca miał zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz nagranie z wideorejestratora, umieszczonego w citroenie [UWAGA użyto wulgaryzmów!].Zdarzenie potwierdziła podkomisarz Marta Ladowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowskiej - 13 sierpnia ok. 13.30 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego i Jasnogórskiej. Było to zderzenie fiata doblo i citroena. Zakwalifikowane jako kolizja. Sprawca ukarany został mandatem karnym. Przyczyna: nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.


POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Moto

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

\m/ (gość)

Zidentyfikować i znaleźć przechodnia w białej koszulce. Potem pokazowy proces i 3 lata odsiadki za nieudzielenie pierwszej pomocy (art.166, par.1. KK). Państwo znieczulicy społecznej :(