Guns N' Roses w Chorzowie. W poniedziałkowy wieczór (9 lipca) na chorzowski Stadion Śląski zjechali fani zespołu Guns N' Roses z całej Polski i nie tylko. Byli miłośnicy rocka z Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Wielkiej Brytanii. Zobacz zdjęcia...

Guns N' Roses w Chorzowie! ZDJĘCIA z koncertu na Stadionie Śląskim [9 czerwca 2018]

- Guns N' Roses to klasyka! Warto tu być! - powiedział nam pan Michał. Przyjechał z Wybrzeża. Jest fanem amerykańskiego zespołu od ich początków, czyli od 1985 roku.

CZYTAJ TEŻ:
Muzycy opuścili hotel Monopol i wyjechali na Stadion Śląski. Fani rozczarowani

Guns N' Roses w Chorzowie: Przed Stadionem Śląskim tłumy [ZDJĘCIA]

Guns N' Roses na Stadionie Śląskim... w 6. odsłonach [ZDJĘCIA z Chorzowa]

Przypomnijmy: w oryginalny skład Guns N’ Roses weszli: Axl Rose (śpiew), Slash (gitara prowadząca), Izzy Stradlin (gitara rytmiczna), Duff McKagan (gitara basowa), Steven Adler (perkusja). Do tej pory zespół wydał sześć albumów studyjnych, których nakład ze sprzedaży wyniósł ponad 100 milionów egzemplarzy na całym świecie, w tym 45 milionów w Stanach Zjednoczonych.

W Chorzowie zespół zagrał swoje największe przeboje. Większość śpiewała też cała widownia.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mister Hit (gość)

Taaaa... niewygodne komentarze skwapliwie usunęli, a spamer od szkód górniczych rozpiera się w najlepsze.