Ikea katalog 2013/2014 pdf jest już dostępny. Najnowszy katalog Ikea 2014 dociera już do domów mieszkańców województwa śląskiego. Jeszcze go nie oglądaliście? Nic straconego, zobaczcie u nas Ikea kataolg 2013/2014.

Ikea katalog 2013/2014 pdf?


Tym razem sklep meblowy Ikea nie udostępnił swojego katalogu w formacie pdf. Na zdjęciach powyżej możecie zobaczyć jednak, jak wygląda najnowszy katalog Ikea 2014.

Ikea katalog 2013/2014: Premiera w sierpniu


Oficjalną premierę katalog miał pod koniec sierpnia. Do domów mieszkańców województwa śląskiego powoli dociera.

Mogą go już przeglądać mieszkańcy m.in. Jaworzna i Tychów. Gdzie jeszcze dotarł katalog Ikea 2014?

Ikea katalog 2013/2014: Jakie ceny


Ikea katalog zawsze wydaje w sierpniu. Ceny w nim zawarte obowiązują przez cały rok, do 20 lipca.

Są to ceny maksymalne. W ciągu roku można trafić na ciekawe promocje i zniżki.

Sam katalog jest bezpłatny. Jeśli nie dotrze do Waszych domów, możecie go odebrać osobiście w sklepie w drugiej połowie września.

Ikea katalog 2013/2014: Skąd ta nazwa?


Katalog wydawany jest w połowie roku, ale w nazwie ma zawsze kolejny rok kalendarzowy. Tak więc właściwa nazwa najnowszego katalogu to Ikea 2014.


Jeśli nie oglądaliście jeszcze najnowszego katalogu Ikea 2013/2014, spiszymy z pomocą. Zobaczcie, co w tym roku proponuje Ikea. Jak Wam się podobają te meble i dodatki?

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marcin (gość) (ekolog)

IKEA daje każdemu katalog raz w roku. TESCO, REAL, BIEDRONKA, LIDL i inne dają nam ulotki co tydzień, a w tym przypadku także nie każdy do nich zagląda. I jakby zebrać te ulotki promocyjne supermarketów, to byłoby tego znacznie więcej niż od IKEI. To jest dopiero ekologia... A poza tym, jakoś katalogi IKEI nie zaśmiecają klatek schodowych tak, jak "promocje"...
Zamiast spinać się na marnowanie papieru warto zwrócić uwagę, że IKEA akurat należy do nielicznych sklepów, które prowadzą akcje zbierania makulatury, plastiku, itp. Zdobyte w ten sposób punkty można np. zamienić na ich meble, w znacznej części wykonywane w polskich zakładach meblowych.
A prywatnie dodam, że co roku czekam na katalog IKEI, nawet jeśli nie planuję zakupu mebli.

ekolog (gość)

Brawo Ikea za darmowe katalogi dla wszystkich mieszkańców łącznie z tymi, którzy nie potrzebują nowych kartonowych mebli(katalog od razu ląduje w śmieciach).
Idealna akcja pro-ekologiczna.