Intermarche, Piekary Śląskie: Wielkie otwarcie [ZDJĘCIA]

Intermarche, Piekary Śląskie: 14 listopada 2013 został otwarty pierwszy supermarket spożywczy Intermarché. Na otwarciu były tłumy. Ochrona przestała nawet wpuszczać ludzi do sklepu. W sklepie docelowo ma pracować 60 osób.

[AKTUALIZACJA, sobota, 16 listopada 2013]
Intermarché w Piekarach zostało otwarte w czwartek, ale sklep wciąż jest przepełniony. W kasie ludzie stoją nawet 30 minut. By kupić wędliny trzeba stać około 20 minut. Wszędzie jest ogromny tłok, a nad bezpieczeństwem czuwają ochroniarze.

Promocje w sklepie trwają i jak twierdzą mieszkańcy - trzeba z nich skorzystać. - Przyszłam, bo jest dużo taniej- tłumaczy pani Halina, piekarzanka. - Niektóre produkty są tańsze nawet o 4 lub 5 złotych, a to dużo- dodaje.

Wcześniej pisaliśmy: Otwarcie sklepu


Intermarche, Piekary Śląskie: Supermarket Intermarché zlokalizowany przy ulicy Papieża Jana Pawła II 65 ma powierzchnię handlową wynoszącą ponad 1500 m2.

-Na dzień otwarcia Intermarché przygotowaliśmy dla klientów, którzy tego dnia zdecydują się zrobić u nas zakupy, liczne promocje, konkursy z nagrodami oraz degustacje produktowe– podkreślają Agnieszka i Adrian Podziemscy, właściciele nowo powstającego supermarketu Intermarché w Piekarach Śląskich.

To przyciągnęło wielu mieszkańców naszego miasta. Przed sklepem od samego rana w czwartek, 14 listopada, było mnóstwo ludzi. Parking liczący 100 miejsc był przepełniony. Ochrona musiała nawet zaprzestać wpuszczania klientów z powodu braku koszyków na zakupy i tłoku w sklepie. Niektórzy mieszkańcy stali przed sklepem nawet godzinę!

Największą popularnością cieszyły się dzisiaj produkty znacznie przecenione jak np. papier toaletowy, jajka, wędliny, ser, czy masło.

W su
∨ Czytaj dalej

permarkecie zatrudnienie znajdzie 60 osób. Sklep Intermarché będzie zarejestrowany w Piekarach Śląskich, zatem oprócz nowych miejsc pracy inwestycja przyniesie gminie także dodatkowe korzyści z tytułu podatków, w szczególności podatku od nieruchomości.

Mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać z sklepów Aldi, Biedronka, Kaufland, Netto i już wkrótce Marcredo Center. Przypominamy, że pierwsze centrum handlowe w Piekarach Śląskich ma być otwarte już wiosną przyszłego roku.

Komentarze (54)

avatar
avatar
przedsiebiorca (gość)

czy ktoś moze napisac mi, jaką ma opinie na temat wlasciciela, pana AP? czy da sie z nim wspopracowac? dzieki z gory.

avatar
Mad (gość)

Panie Adrianie, proszę wybaczyć.. Panie PREZESIE reklamy na szybach wywieszone są do góry nogami :) Jak mógł Pan tego nie zauważyć i nie zwolnić za taką fuszerkę osoby która tak zawaliła? Przecież to karygodne.. ;D jak wszystko w tym sklepie:)
Pozdrawiam Serdecznie PRZEMIŁE kasjerki . tak to była ironia.

avatar
e.............a (gość)

Na progu Nowego Roku
życzę wszystkin tym co odwiedzają tą stronę od serca,
by każda łza w oku
miała smak szczęścia,
by nadziei płomienie
nie gasły w mroku
i każde marzenie
spełniło się w Nowym Roku!
Na życzeń wstążeczce,
która jest bez końca,
chcę zawiesić jeszcze
ciepły promyk słońca,
by tła błękitnego
nie zaćmiły chmury.
Wszystkiego dobrego!

Wszystkim życze szczęścia w Nowym 2014 Roku !!!

avatar
kasjerka 2 (gość)

Prawda za plasterek sera lub wędlny zjedzonej grozi zwolnienie z pracy ale pracowadz nadgodziny trzeba ciekawe czy za Listopad maja ludzie już zapłacone A co do okien niech se firmę sprzątająca wynajmą Za chwile pracownicy będą musieli podłogę tyłkami polerować.

avatar
kasjerka 2 (gość)

Bałagan że szok w tym sklepie Kasjerki mają okna myć oraz wc i wykladać towar ciekawe co jeszcze prezes wymyśli.

avatar
dammat (gość)

Masakra!Moja znajoma tam Pracuje,istny Obóz Pracy,Prezes zwalnia za byle co,nawet jezeli personel ukroił plasterek kiełbasy,Dyscyplinarka!!!!To jest Chore!!!!Żyjemy w 21 wieku a nie w 19!!!!W Polsce jest wyzysk,Polecam Film Dzień Kobiet,opowiadający o kobietach pracujących w Biedronce .Polecam.z tym ktoś musi zrobić porządek,Są instytucje jak PIP!Zrobili z tych dziewczyn murzynów!!

avatar
Kasjerka (gość)

Posłuchaj to że ciebie Irek bzyka to nie znaczy że wszyscy dawają. Jeżeli te komentarze nie znikną to masz pewne że zgłoszę to na policję bo jestem kasjerką w intermarche i nie życzę sobie takich zakłamanych komentarzy. Dlaczego się nie podpiszesz imieniem i nazwiskiem skoro jesteś taki/a odważny/a żeby oczerniać kasjerki!!!

avatar
kasjer (gość)

co do prezesa to wymagania wymagania i wymagania praca na kasach i na działach bez przeszkolenia bez niczego ciągle coś kierownicy znikają a człowiek pozostawiony jest improwizacji współczuję tym co tam pozostali, a prezesowa czepia się do wszystkiego i do wszystkich masakra

avatar
... (gość)

emma jak ty jesteś z irkiem to zycze powodzenia tak ułomnego faceta mieć i lesera jak ich mało !! i naucz się pisać hihih

avatar
.... (gość)

emma i orgazm wy gowno wiecie wy macie naje.... w glowach!!!! raz nie wiecie jak te kasy dzialaja a piszesz emma o kasjerkach a ty orgazm idz się na leczenie oddaj !!

avatar
wrog prezesa (gość)

ten sklep to porazka a prezes to do psychiatry musi sie udac bo mu sie w du.... poprzewracalo niech tylko tak dalej ludzi traktuje to mu ktos w koncu rylo obije wszystko do czasu po nowym roku to szefoowie intermarche dobiora mu sie do dupska

Wybierz kategorię