W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się VI Międzyszkolnym Konkurs Recytatorskim Zobacz, jaki jestem zdolny. W związku z uchwałą Sejmu, który rok 2013 ogłosił rokiem Juliana Tuwima, trzeba będzie wyrecytować któryś z jego wierszy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jest to międzyszkolny konkurs skierowany do uczniów Szkół Specjalnych oraz szkół z oddziałami integracyjnymi, który w zamierzeniu ma wyzwalać satysfakcję i radość płynącą z recytacji, a tym samym wyrażenia siebie. W ten sposób nasza placówka pragnie zaproponować dzieciom tę szczególną formę aktywności intelektualnej, jaką jest rozwijanie zainteresowań artystycznych, recytatorskich.

Licząc na udział szkół i zaangażowanie opiekunów prosimy o potwierdzenie udziału w konkursie na Karcie Zgłoszenia dostępnej na stronie biblioteki i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres: bc@biblioteka.piekary.pl, faksem lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem telefonu 032 767 59 75, podając dane uczestników i tytuły utworów przewidzianych do recytacji, do dnia 22 marca br.

Konkurs odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 10:00 w naszej siedzibie przy ulicy Kalwaryjskiej 62 D.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!