W środę o godz. 18.08 pod piekarską choinka u zbiegu ulic Bytomskiej i Miarki odbędzie się czytelniczy flash mob. Wszystkich miłośników książki zapraszamy do głośnego czytania pod choinką.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Podczas akcji głośnego czytania pod choinką, mole książkowe sięgną po opowieść wigilijną Dickensa. Wszyscy chętni do pomocy w pobiciu rekordu powinni wydrukować jedną stronę tekstu oraz pojawić się na placu u zbiegu ulic Miarki i Bytomskiej w środę o godzinie 18.08. Tekst można też otrzymać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piekarach Śląskich.

Planowane są także podobne spotkania w Rzeszowie, Krakowie, Warszawie oraz – być może – w Katowicach. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zamanifestować swą miłość do książki oraz zachęcić przechodniów do tego, by najbliższe Święta Bożego Narodzenia spędzili właśnie z książką.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!