Prezydent Częstochowy uczciwie wpisał dochody z 500+, prezydent Bielska ma papiery wartościowe warte ponad 2 mln, a prezydent Chorzowa - dom za blisko 1,5 mln. Oto majątki wszystkich 24 prezydentów miast woj. śląskiego - poznaj je! Kliknij powyżej w "zobacz galerię".


Wybory Samorządowe 2018

Komentarze (64)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Szok I (gość)

Posprawdzajcie sobie deklaracje majątkowe radnych z Zawiercia. Sprawdźcie sobie jak bogacą się z kadencji na kadencję.

Szok (gość) (Dobrze poinformowany)

Jeszcze dziś odłóż wszystkie tabsy, pij tylko wodę, bo wszystko inne ci szkodzi.
Po dwóch miesiącach, odpocznij, powtórz alfabet i zacznij pomalutku zapisywać myśli. Może z czasem coś też uda się przeczytać ze zrozumieniem. Od forum trzymaj się z daleka, bo nawet ty sam nie wiesz o co ci chodzi.

Dobrze poinformowany (gość) (Szok)

Nie , myśmy w tym Chorzowie nie "z ch...na łby pozamieniali". Rusz twój bezmózgowy łeb i poszperaj w wiadomościach zanim znowu napiszesz jakieś bzdety.

Inspektor Pracy (gość)

Dzisiaj chciano abym Pani Hetman podpisał akces do startowania w wyborach . Odpowiedzialem, zrezygnować i do 67r zycia do zwykłej pracy i niech ta twarz Platformy nie narzeka . Sa tacy co od 15 r w szkodl i nieb warunk pracy w soboty i swięta także bez dni zamienn wolne i Ich okradli POdli szubrawcy z wiek emerytal dwukrotnie, nie patrząc na ich stan zdrowia.

sors (gość)

Najciekawsze jest to krojenie, machasz 150 tysiaków rocznie, a tu jeszcze radka nadzorcza czy inny dodatek sratek.
Wstydu dziady nie mają.

Jerzy (gość) (krol)

Jesteś w błędzie myśląc, że ludzie zwracają na takie szczegóły uwagę. Liczy się ogólne wrażenie. A to co znajduje się poniżej można co najwyżej zakwalifikować do tzw. "kryptoreklamy". Dla porównania. Na pewno pamiętasz samochody Daewoo produkowane na Żeraniu i model Nexia. Jak zaczęli je sprzedawać ludzie tłumnie ruszyli kupować ten koreański "hit" mimo, że to była stara Ascona trochę poprawiona. W ten sam sposób już drugi raz Kotala próbuje zrobić ludzi w ciula. Wtedy było porozumienie dla Chorzowa. Obecnie koalicja obywatelska. Będąc uczciwym w stosunku do wyborców powinien otwarcie przyznać: "Jestem politykiem Platformy Obywatelskiej, tej samej, którą partia rządząca określiła mianem złodziei i nie wstydzę się swojej przynależności". Wtedy byłoby to zgodne ze stanem faktycznym.

M...a (gość) (ston)

Swym chamskim, bezprawnym działaniem, nieudanymi inwestycjami, zadłużaniem miasta i słabym IQ oraz niszczeniem mieszkańców, sam doprowadza do swego wykończenia - wyeliminowania siebie a my mieszkańcy jeszcze mu w tym pomożemy.

Warto wiedzieć (gość)

"Dla wielu mieszkańców Ruch Chorzów to ważna sprawa i martwią nas kłopoty finansowe Ruchu. Tymczasem w radzie nadzorczej zasiadają i pobierają za to wysokie gaże – p. Marcin Michalik zastępca prezydenta miasta oraz p. Piotr Małecki – prezes Centrum Przedsiębiorczości, którzy dodatkowo są powiązani ze sobą rodzinnie. Rodzi się pytanie, czy pełniąc te funkcje należycie dbają o interes gminy oraz o lepszą przyszłość dla naszego Klubu?"

Romek (gość) (ston)

Raczej nie, bo stworzył układ wzajemnych powiązań i zależności i Ci beneficjenci władzy nie są zainteresowani zmianą ....i tak w swojej Koalicji PO i reszta ma rodziny tych , których mąż , żona pracują w UM itd.....Ci , którzy dostają dotacje od miasta..,,,,itd.

Stefan (gość) (ston)

Jeżeli chodzi o pracę to od 10 lat, natomiast radnym z PO jest od 2002 roku . W 2006 roku starał się o stołek prezydenta i radnego , ale został tylko radnym i potem usunięto go z rady , bo sądownie stwierdzono, że nie mieszka w Chorzowie . W 2008 roku został z nominacji PO prezesem parku śląskiego i potem otrzymał betonową kostkę za wyburzenie ELKI . To była krytyczna ocena jego działań inwest. w Parku Śląskim.Potem NIK ocenił krytycznie Jego prezesurę w Parku i od 2010 roku mamy tą szemraną postać na stołku prezydenta Chorzowa zadłużającą miasto na maksa i chce być dalej co najmniej kolejne 5. lat zawiązując w tym celu Koalicję Obłudy...