Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich ogłasza konkurs fotograficzny pod nazwą "W rodzinie najlepiej"

Rodzina to nie tylko nasi najbliżsi, to także przyroda wokół nas: sznur jaskółek szybujących w niebo, rodzinka dzikich kaczek w szuwarach, kocia mama i jej dzieci, rodzina grzybów w lesie, kaktusów w doniczce, czy też rosnących w swoim naturalnym środowisku. Tak więc tytuł konkursu stwarza wiele możliwości co do wyboru tematu zdjęcia. Ważne, by zdjęcie przedstawiało człowieka w rodzinie albo rośliny, zwierzęta w różnych sytuacjach przyrodniczych.

Zdjęcia mogą być zrobione w domach, ogrodach, parkach, lasach i na łąkach. Mogą to być fotografie wykonane nie tylko w Piekarach Śląskich i okolicach, ale także zrobione w czasie wakacyjnych podróży po Polsce i nie tylko. Znaleźć się w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie – to może decydować o zrobieniu tego jedynego, unikalnego zdjęcia dokumentującego obecność, znaczenie i niezwykłość szeroko rozumianej Rodziny w naszym życiu.

Zdjęcia należy składać w siedzibie Biblioteki przy ulicy Kalwaryjskiej 62 D od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20 do 30 września br. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 032 767 59 75 w. 37 lub na naszej stronie www.biblioteka.piekary.pl

Dla autorów najciekawszych zdjęć przewidziano nagrody.

Wszystkie zgłoszone do konkursu prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Młodych w holu biblioteki. Uroczystość otwarcia wystawy z udziałem autorów zdjęć i zaproszonych gości zaplanowano na początek października br. Gwarantujemy zwrot wszystkich fotografii.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!