(© fot. Materiały policji.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Uroczystości związane ze świętem policji nawet na chwilę nie uśpiły czujności funkcjonariuszy. Popołudniu piekarscy policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali poszukiwanego od poniedziałku mordercę.

44-latek wpadł w jednym z budynków przy ulicy Kalwaryjskiej - znajdującego się kilkanaście metrów od budynku komendy. - Poszukiwany został zatrzymany, gdy usiłował się ukryć na klatce schodowej budynku. Nie stawiał oporu - informuje asp.sztab. Piotr Budzyń, oficer prasowy piekarskiej policji. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piekor (gość)

Mnie tylko zastanawia, skąd sie w ogóle biorą tacy ludzie. Trzeba zupełnie nie mieć uczuć, serca i skrupułów, żeby dokonać tak masakrycznej zbrodni. O takich rzeczach słyszy się w wiadomościach , ale każdy myśli, że jego to nie dotyczy. Mieszkam kilka ulic od Kanałowej, i mimo, że ta okolica nie cieszy się dobrą opinią, to nigdy bym się nie spodziewał, że może tam zdarzyć się coś takiego. A potem opinia o dzielnicy idzie w świat. No ale sami jesteśmy sobie winni przymykając oczy na pijaństwo, awantury i złodziejstwo.