22 czerwca odbędzie się Noc Świętojańska w Piekarach Śląskich. Impreza jak zawsze organizowana jest pod Kopcem Wyzwolenia. Znamy już plan zabawy. Będą atrakcje dla dzieci i koncerty.

22 czerwca pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich w godzinach 9:00 – 15:00 odbędzie się „I Tour de Piekary”. Rywalizacja odbywać będzie się w kilku kategoriach wiekowych, a trasa będzie prowadzona ulicami naszego miasta. Warunkiem wzięcia udziału w rywalizacji jest przede wszystkim…posiadanie własnego roweru. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Popołudniu natomiast już po raz drugi pod Kopcem Wyzwolenia odbędzie się Noc Świętojańska w Piekarach. Podobnie jak w roku ubiegłym nie zabraknie wielu atrakcji. Cała impreza rozpocznie się o godzinie 17:00, a na jej inaugurację wystąpi „Big Band Klaudiusza Janii” w repertuarze polskich i światowych gwiazd muzyki popularnej. Następnie organizator zapewnił nie lada gratkę dla najmłodszych. Odbędzie się bowiem pokaz puszczania baniek mydlanych przygotowany przez grupę „Kolorowy świat Baniek”, poprzedzający warsztaty dla najmłodszych.

O godzinie 18:30 czeka na nas kolejny koncert. Tym razem swój występ zaprezentuje laureat „II Przeglądu Piekarskich Amatorskich Zespołów Muzycznych”, który wyłoniony zostanie 15 czerwca.

Tuż po nim, na scenie zamelduje się funkowo-jazzowo-rapowy zespół „Poyutsze” z Piekar Śląskich. Główną atrakcją wieczoru będzie występ finalisty programu „Must be the Music” – zespołu „Oberschlesien”, których występ zostanie zwieńczony efektownym pokazem sztucznych ogni.

Cała impreza uświetniona będzie m.in. konkursem z nagrodami i loterią świętojańską. Przez cały czas jej trwania dla dzieci przewidziane są atrakcje dla dzieci (dmuchana zjeżdżalnia i zamek) oraz malowanie twarzy. Podczas trwania imprezy można również będzie skorzystać z licznych stoisk gastronomicznych.

II Noc Świętojańska w Piekarach Śląskich pod Kopcem Wyzwolenia. PROGRAM


17:00 Rozpoczęcie imprezy.
17:15 Występ „Big Bandu Klaudiusza Jani”
18:00 Pokaz puszczania baniek mydlanych
18:30 Występ laureata „II Piekarskiego Przeglądu Zespołów Amatorskich”
19:30 Konkurs wiedzy o mieście z nagrodami
19:45 Koncert zespołu „Poyutsze”
21:00 Koncert zespołu „Oberschlesien”
22:30 Finał: pokaz sztucznych ogni

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

hopek (gość)

I ta noc Świętojańska się odbyła wiara była tam i miła wszyscy do siebie byli i mili i się w koło dobrze bawili , dzieciom panie twarze malowali stali w kolejkach dzieci bo nie byli oj i sami , pogoda nam wszystkim dopisała bawiła się dobrze brać Ślązaków cała a i piwka tam nie brakowało w koło, go się dużo lało ale było i wesoło bawili się wszyscy w koło a i banki nam puszczali cieszyli się dzieci z rodzicami trzy zespoły nam zgrały ludziska im kibicowali i klaskali im z bliska ci co tam stali a i ci z oddali a jak nom na koniec chłopaki z oberschlesien dali kopa choć zech stary myślołek ze mom amoka ale dali czadu warto iść naprawdę było choć na koniec się im organizatorom cośik pokszaniło bo z petardami się i opóźniło ludziska tego nie którzy nie wytrzymali i patrzyli na tyn pokaz i z oddali ale za wszystko wom i tak dziękujymy wszyscy tukej w koło bo było fajnie i wesoło narka.