(© ARC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piekary: pijany policjant spowodował kolizję - dowiedziało się Radio Zet. Nieoficjalnie wiemy, że chodzi o naczelnika wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich. Funkcjonariusz miał ponad dwa promile. Wjechał w ogrodzenie w Brynicy w powiecie tarnogórskim. Straci pracę?

AKTUALIZACJA, 14 KWIETNIA G.9
- Komendant wdrożył postępowanie dotyczące wydalenia ze służby - powiedziała nam w poniedziałek mł. asp. Dagmara Wawrzyniak.
Policjant miał za sobą 22 lata służby na piekarskiej komendzie, od siedmiu był naczelnikiem wydziału kryminalnego.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY
Policjant z Piekar w piątek, 11 kwietnia wieczorem, wsiadł za kółko. Na szczęście nie doprowadził do wypadku, a wjechał w ogrodzenie posesji w Brynicy w powiecie tarnogórskim. Auto wypadło z łuku około godz. 20.
- Na chwilę obecną mamy informacje od świadków, które muszą być zweryfikowane - mówi nadkom. Sebastian Korecki, oficer prasowy tarnogórskiej policji. Świadkowie mieli ująć sprawcę kolizji zaraz po zdarzeniu i następnie przekazać go policji. Nie wiadomo, ile osób jechało autem przed zdarzeniem. Teraz śledztwo prowadzi tarnogórski prokurator. Zdecyduje, czy zeznania świadków są wystarczające, postawi zarzut.

Piekary: pijany policjant wjechał w ogrodzenie. Straci pracę?


Radio Zet informuje, że funkcjonariusz został dyscyplinarnie wyrzucony ze służby. Jednak nam udało się już ustalić, że na razie zostało dopiero wszczęte postępowanie dyscyplinarne przeciwko policjantowi z Piekar.

- Najpewniej zakończy się ono wydaleniem ze służby - mówi Dagmara Wawrzyniak, rzeczniczka piekarskiej policji.


IWięcej informacji o pijanym policjancie z Piekar wkrótce!

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ollo (gość)

Chcą ukarać policjanta bo ...?
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-chca-ukarac-policjanta-bo-chcial-miec-w-pracy-mydlo,nId,1409743

aluś (gość)

Minęło parę dni i cisza.Nawet zawsze wszystko wiedzący Turzański unika tematu,oprócz lakonicznej wzmianki na jego blogu.Dlaczego?

Lechu (gość)

Jeżeli jest wszczęte postępowanie dyscyplinarne kolego żadne pracownik nie może udać się na emeryturę, pomimo że nabył już prawa emerytalne

jo (gość)

gdyby to się przydarzyło komukolwiek z nas to juz by siedział w pierdlu bez gadania a ta sprawa rozejdzie sie po kościach,dalej będzie pił i jeździł az kogoś niezabije.totalne BEZPRAWIE

TG (gość)

Tak samo jak dnia 13.04.14 po godz. 20 na tarnogórskim rynku oznakowany radiowóz jezdzil na ręcznym i palił gume i zawracajac uwagi na to ze chodza tam ludzie!!! Czy byli trzeźwi ?? Czy może to popisywanie sie ???

Kelsen (gość)

No i co z tej kary, jak po 15 latach pracy nabył prawo do emerytki. :) Pewnie nabija się z informacji prasowej, bo jedynie co mu grozi...., to wcześniejsza wysoka emerytura (marzenie wielu Polaków). Może Dziennikarze na sprawę spojrzeli z tej strony.

tadek (gość)

zapewne chciał zagrać w drugiej częsci "drogówki" i pokazać jaka jest policja w polsce .Oni są dobrzy jak można komuś 50 zł za pasy dać lub 100 za picie piwa za 2.50 ojjj wtedy to są wielcy .2 promile więc zapewne dobra flaszka pękła .