Festiwal Kolorów na Kopcu Wyzwolenia przyciągnął tłumy mieszkańców Piekar Śląskich. Byłeś na festiwalu kolorów? Zobacz czy jesteś na zdjęciu!

"Sport wzbogaca, nałóg zatraca" - to program profilaktyczny organizowany przez Komendę Miejska Policji, Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Zaczął się w naszym mieście w połowie lipca. Dzisiaj odbyła się impreza podsumowująca akcję. Wydarzeniu towarzyszyło widowiskowe Święto Kolorów “Holi Festival”. Wszyscy świetnie bawili się rzucając kolorowymi proszkami holi w rytm muzyki.

Na Kopcu Wyzwolenia mogliśmy zobaczyć m.in. pokazy służb mundurowych, akrobatyki, szermierki i tańca. Oprócz tego, uczestnicy wydarzenia próbowali swoich sił w Zumbie – tańcu połączonym z elementami tańców latynoamerykańskich oraz fitnessu. Podczas imprezy wystąpiła Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, jak również zespół Amok oraz Fainted.

"Sport wzbogaca, nałóg zatraca"

Program profilaktyczny pn. “Sport wzbogaca, nałóg zatraca” ma na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego. W ramach akcji w różnych częściach miasta zorganizowane zostały darmowe zajęcia Zumby prowadzone przez rodowitego Senegalczyka Paco Mbengue, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!