Praca Piekary Śląskie

Praca Piekary Śląskie: 25 września rozpoczną się w naszym mieście targi pracy, podczas których uczestnicy będą mogli skorzystać z pomocy przy otwarciu własnej działalności gospodarczej

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Praca Piekary Śląskie. Oferty pracy z PUP: 25 września rozpoczną się w naszym mieście targi pracy, podczas których uczestnicy będą mogli skorzystać z pomocy przy otwarciu własnej działalności gospodarczej

Wszyscy pracodawcy chętni do wzięcia udziału w I Branżowych Targach Pracy w roli wystawców mogą zgłaszać się pod numerami telefonu (32) 381-58-91 wew. 222 lub 203, 604-178-828 oraz mailowo: oferty@puppiekary.pl. Osoby do kontaktu: Angelika Gewartowska, Arkadiusz Kadamus.

Branżowe Targi Pracy mają charakter niekomercyjny, a zarówno wstęp dla odwiedzających jak i udział wystawców jest bezpłatny. Targi są otwarte dla pracodawców z każdej branży, niezależnie czy reprezentują małe czy duże przedsiębiorstwa, firmy o lokalnej działalności czy pracodawców spoza naszego regionu.

Praca Piekary Śląskie. Targi:


25.09 Postaw na siebie
Pomoc w otwarciu własnej działalności gospodarczej- projekt
"Kierunek przedsiębiorczość" oferty szkoleń w ramach projektów PO, KL, porady doradcy zawodowego

26.09 Praca Piekary Śląskie. Oferty pracy PUP:
Przemysł, motoryzacja, budownictwo

27.09
Handel i usługi

30.09 Bądź elastyczny
m.in. oferty pracy Agencji Zatrudnienia oraz oferty pracy Eures

Praca Piekary Śląskie. PUP
ul. Ks. J. Popiełuszki 14
41 940 Piekary Śląskie
tel. 32 288 20 58

Jak oceniacie swoje kontakty z pracownikami PUP w naszym mieście? Udało Wam się sprawnie załatwić jakąś sprawę czy trafiliście na biurokratyczny opór? Czy wybierając się do urzędu trzeba przygotować się na kilkugodzinne bieganie między pokojami? Czekamy na Wasze opinie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!