Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek 10 sierpnia, na autostradzie A1 w Piekarach Śląskich. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęła jedna osoba. Autostrada jest zablokowana.

Wypadek na A1 w Piekarach Śląskich. Zderzenie samochodów, jedna osoba nie żyje

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 11 na wysokości Piekar Śląskich w kierunku na Gliwice.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że jadący lewym pasem volkswagen uderzył w tył citroena. W tym czasie ruch odbywał się tylko jednym pasem z uwagi na prace porządkowe na autostradzie. W wyniku zderzenia pojazdów uderzony został także samochód patrolu autostradowego. W sumie rannych zostało 5 osób w tym 2 ciężko. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety w wyniku zdarzenia zginęła 31-letnia mieszkanka Nowego Sącza.

Na miejscu nadal pracują policjanci oraz inne służby ratunkowe. Zablokowana jest droga w kierunku Gliwic. Zorganizowano objazdy przez DK78. Śledczy będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Wypadki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!