Te zdjęcia są cudowne! Zobacz jak czworonogi pozują Alicji Zmysłowskiej, 21-letniej studentce z Rudy Śląskiej.

Zdjęcia psów autorstwa 20-letniej studentki z Rudy Śląskiej podbijają świat!

Alicja jest studentką kulturoznawstwa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Mieszka w Rudzie Śląskiej, z rodzicami. Jej zdjęcia psów podobają się na całym świecie. Fotografuje od 11 roku życia - gdy dostała wymarzonego psa, golden retrievera Kiarę.

Gdy ogólnoświatowy serwis Bored Panda opublikował artykuł o niej (miał 354 tysiące wyświetleń), z jej pięknymi zdjęciami, ludzie oszaleli. Od tej publikacji półtora roku temu kariera Alicji nabrała rozpędu. Dziś ma już swoją firmę Alicja Zmysłowska Photography, 47,5 tysięcy fanów na Facebooku, była też w „Dzień dobry TVN”.Ala nie tylko realizuje sesje zdjęciowe psów na zamówienie, ale też uczy innych, jak fotografować psy. Warsztaty z nią odbyły się już w Austrii, Norwegii, Czechach.

Spotkaliśmy się z Alicją w Rudzie Śląskiej, zobacz nasz wywiad - kliknij TUTAJ

Hobby

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ziemowit (gość) (TerazJużKociarz)

A skoro miałem ich kilka to zabiorę głos. Bo zawsze trzymałem przy budzie. A gdybym miał trzymać w pomieszczeniu mieszkalnym. Szczególnie bloku. To doprawdy na taki luksus mnie nie stać. By gówna do lokalu kupo wać i delektować sie psim czy kocim jadem

TerazJużKociarz (gość)

Gratulacje i ode mnie, od "kociarza", a no tak wyszło....Zdjęcia są niezłe, ale nie są rewelacyjne, bo pies zachowuje się na ogół przyjaźnie do człowieka, a Autorka wygląda na to, że ma przyjazne podejście do psa....To dobrze...Według mnie: zdjęcie 2. pokazuje "jasno", że pies ma "coś wspólnego" z wilkiem, zdjęcie 4. takie pozy przyjmuje m. in. owczarek podhalański, golden retriever i podobne do tych ras psiaki, zdjęcie 7. znakomicie pokazuje szybkie i spostrzegawcze oko Autorki. Dałbym "się nabrać": czy to pies, czy wilk w Naturze........, zdjęcia: 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16 można wziąć za "fotomontaż", ale ten co nigdy nie miał psa, niech w ogóle nie zabiera głosu........Psa, czy kota trzeba obserwować, by te dwa zwierzaki zrozumieć, przynajmniej starać się zrozumieć, bo do końca ich Natury nie odkryjemy, jako ludzie.Amen