Przystanek Woodstock 2016 oficjalnie rozpocznie się 14 lipca, ale w Kostrzynie nad Odrą już wiele się dzieje. W środę woodstockowiczom humorów nie popsuł nawet deszcz. Zobaczcie zdjęcia uczestników 22. Przystanku Woodstock.

Zdjęcia z Przystanku Woodstock 2016Przystanek Woodstock 2016 rozpocznie się w czwartek o godz. 15. na Dużej Scenie. Ale pierwsze wydarzenia startują już w środę, 13 lipca.

Sprawdź też: Woodstock 2016. Zdjęcia uczestników Przystanku Woodstock - dzień pierwszy [fotorelacja]

- W Kostrzynie na Odrą jest już około 40 tys. woodstockowiczów - mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy lubuskiej policji. Dodaje, że około 17 tys. osób przyjechało do Kostrzyna pociągami, reszta dojechała samochodami. Z danych policji wynika, że na parkingach w okolicy woodstockowego pola jest już około tysiąca aut.

Pole namiotowe szybko się zapełnia. Woodstockowicze tańczą, śpiewają, bawią się w najlepsze i przede wszystkim odliczają godziny do rozpoczęcia 22. Przystanku Woodstock.

Zobacz zdjęcia z Przystanku Woodstock 2016. Więcej znajdziesz tutaj: Woodstock 2016: Radość, deszcz i odliczanie do rozpoczęcia festiwalu [ZDJĘCIA]

Woodstock 2016. Zobacz zdjęcia uczestników Przystanku Woodstock - dzień pierwszy [fotorelacja]

Woodstock 2016. Zobacz zdjęcia uczestników Przystanku Woodstock 2016 - dzień drugi [fotorelacja]


Tradycyjnie już nie obyło się bez festiwalowego ślubu.
Zobacz: Zdjęcia z Woodstocku 2016. Ślub i festiwalowa moda

Zobacz również: MAPA 22. PRZYSTANKU WOODSTOCK


Woodstock 2016 Pokojowa Wioska Kryszny. Sprawdź, kto zagra na scenie Viva Kultury [PROGRAM]Sprawdź też inne informacje o Przystanku Woodstock 2016:
Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tym razem będzie porządek i zabezpieczenie jak trzeba (gość)

brudasy? wody do piasku dodać. może melon da się ulepić :)