Poznaliśmy oficjalny logotyp Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej ! Będzie to duża litera "M" z serduszkiem powyżej. Projekt przygotowała firma "Atelier Szeski Paweł Miszewski". Zobacz grafiki koncepcyjne z nowym logo w galerii.

Logo Metropoli Śląsko - Zagłebiowskiej


Już wiemy jak wyglądać będzie logo Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Konkurs na logotyp wygrał projekt przygotowany zespół "Atelier Szeski Paweł Miszewski". Informację o efektach prac komisji konkursowej podano na X sesji Metropolii.

Konkurs na logo ogłoszono 29 czerwca. Miał on charakter międzynarodowy. Brało w nim udział 146 firm z których 120 spełniło wymogi formalne. 6 września wyłoniono finałową piątkę. Dzień później komisja zdecydowała, że zwycięski projekt przygotowała firma "Atelier Szeski Paweł Miszewski".

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Wiadomości

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

KURWIDOŁEK na ulicy Kossaka 21/2 w Zabrzu (gość)

SWASTYKA widnieje na ścianie korytarza prowadzącego do meliny z dziećmi w mieszkaniu piekarzy na ulicy Kossaka 21/2 w Zabrzu, którą zastępca dyrektora CWDKiM w Zabrzu Anna Głomb wpisała na listę CWDKiM w Zabrzu...jako ośrodek, aby skompromitować władze Zabrza

dżizasie (gość)

Równie tragiczne jak paskudne tęczowe logo Katowic. Mamy tylu wspaniałych grafików, ale wybierane są zawsze te marne projekty stworzone przez beztalencia. Przypadek?

Maryja zawsze dziewica (gość)

Bardziej się kojarzy z umiłowaniem przenajświętszej Polski dla Maryi zawsze dziewicy zapłodnionej duchem świętym:-))) I love Maryja:-)))))

Marek (gość)

Dobrze ze wybory za miesiąc i oderwać te ciężkie d.py od stołków będzie można.
Narobili się chłopaki przez te kilka lat to niech odpoczną i rozumku nabiorą bo kasy to nabrali wystarczająco...

Metronom (gość)

Ile tęgie tępogłowy z Metrocośtam śląskozagłębiowskiej zapłaciły za tą pstrokacizne "M"w koronie lub przytulili znajomi ...

Wieści z Chorzowa (gość)

"Dla wielu mieszkańców Ruch Chorzów to ważna sprawa i martwią nas kłopoty finansowe Ruchu. Tymczasem w radzie nadzorczej zasiadają i pobierają za to wysokie gaże – p. Marcin Michalik zastępca prezydenta miasta oraz p. Piotr Małecki – prezes Centrum Przedsiębiorczości, którzy dodatkowo są powiązani ze sobą rodzinnie. Rodzi się pytanie, czy pełniąc te funkcje należycie dbają o interes gminy oraz o lepszą przyszłość dla naszego Klubu?"

metro (gość)

Metro? przeciez nie ma metra na slasku a moze sie myle???Znak symbol wszedzie gdzie jest metro a nie logo Metropolii....

Zenek (gość)

Rozumiem że literka "M" w logo znaczy Metropolia. Jak dla mnie to badziewie. Bardzo oryginalne. A co M ma wspólnego ze Śląskiem ??