Wybierz region

Wybierz miasto

  Modelowanie 3D - warsztaty

  Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich (Galeria Młodych)
  Piekary Śląskie, ul. Kalwaryjska/62D, +48 32 767 59 75

  18:00 Czwartek, 30 kwietnia

  • Wstęp wolny

  derJuż od 30 kwietnia zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów "Modelowanie 3D od podstaw" w programie Blender. Jest to darmowy pakiet do tworzenia grafiki trójwymiarowej. Umożliwia wygodne modelowanie za pomocą wielu typów obiektów, stosowanie efektów specjalnych, przygotowywanie realistycznych prezentacji (renderingów). Program udostępnia liczne funkcje do tworzenia animacji, a nawet silnik graficzny do gier.

  Na warsztatach nauczysz się budować trójwymiarowe modele, poznasz m.in. interfejs i podstawowe funkcje programu Blender, techniki edycji obiektów czy metody przygotowywania materiałów oraz tekstur. Swój model możesz wydrukować na naszej drukarce 3D.

  Zajęcia będą się odbywać w naszym ITLabie w bibliotece centralnej w każdy czwartek o godzinie 18:00 od 30 kwietnia począwszy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie