Wybierz region

Wybierz miasto

  Obrazy pamięci - wystawa Damiana Katera

  Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich (Galeria Młodych)
  Piekary Śląskie, ul. Kalwaryjska/62D, +48 32 767 59 75

  18:00 Czwartek, 5 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na kolejną wystawę malarstwa i grafiki utalentowanego artysty młodego pokolenia Damiana Katera z Piekar Śląskich. Wernisaż wystawy zatytułowanej "Obrazy pamięci" odbędzie się w Galerii Biblioteki przy ul. Kalwaryjskiej 62D. Wraz z Artystą czekamy na Państwa w dniu 5 listopada br. o godzinie 18:00. Jak zawsze zapewniamy miłą atmosferę w otoczeniu prawdziwej Sztuki.

  DAMIAN KATER

  Urodzony w 1989r. w Piekarach Śląskich. Absolwent Liceum Plastycznego w Katowicach. Dyplom wykonał w pracowni grafiki Grzegorza Mitręgi w 2009r. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w 2014r. w Katowicach na wydziale artystycznym, katedrze Grafiki Warsztatowej. Dyplom zrealizował w pracowni druku wypukłego u Mariusza Pałki prof. ASP, oraz aneks do dyplomu w pracowni malarstwa u Zbigniewa Blukacza prof. ASP.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]