Wybierz region

Wybierz miasto

  Pastelowo

  Ośrodek Kultury "Andaluzja" w Piekarach Śląskich
  Piekary Śląskie, ul. Oświęcimska/45, +48 32 284 56 20

  17:00 Piątek, 10 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Serdeczenie zapraszamy na wernisaż wystawy Jana Artymowicza, pt.: "Pastelowo"

  Jan Artymowicz urodził się w 1957 roku. Mieszka w Będzinie. Jest pracownikiem Tramwajów Śląskich w Będzinie. Jego obrazy najczęśćiej powstają w zaciszu domowym.Maluje i rysuje na ile tylko czas mu pozwala. Tematyka jego prac jest różna: pejzaże, kwiaty, abstrakcja ale również architektura. Niejednokrotnie sięga także do motywów religijnych. Jego obrazy zdobią ściany wielu mieszkań. W tym roku jedną ze swoich prac przekazł na aukcję charytatywną w swoim zakladzie pracy.

  Początkowo moje obrazy mogli obejrzeć tylko najbliżsi. Dopiero jednak za ich namową zdecydowałem się na pierwszy publiczny pokaz.

  Oprócz malarstwa moją pasją jest fotografia, którą realizuję razem z żoną Anną. Fotografie nasze pokazują piękno Górnego Śląska,opolszczyzny i małopolski.

  “...kiedy nasturcje na deszczu mokną siadam przy stole, wyjmuję farby i kolorowe otwieram okno...., niech na niebie stanie tęcza malowana moją kredką..."

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]