Wybierz region

Wybierz miasto

  Poranek z Elżbietą Bednarczyk

  Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich (Galeria Młodych)
  Piekary Śląskie, ul. Kalwaryjska/62D, +48 32 767 59 75

  11:00 Czwartek, 24 września

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy dzieci na spotkanie autorskie z pisarką Elżbietą Bednarczyk, które odbędzie się 24 września o godzinie 11: 00 w naszej siedzibie przy ulicy Kalwaryjskiej 62 D.

  Wstęp wolny!

  Elżbieta Bednarczyk, pisarka tworząca poezję, prozę, bajki dla dzieci i sztuki teatralne. Znana jest głównie z utworów takich jak: „Kłótnia w tornistrze”; „Zimowa przygoda królika”; „Figlarne myszki” czy “Chciwy niedźwiadek”. W swoim dorobku posiada także prozę dla dorosłych: „Odrodzenie duszy” oraz „Dar życia”. Twórczość Bednarczyk niesie wiele ważnych treści – rolę marzeń w życiu człowieka, piękno i jego wartość, uświadamia, jak ważny jest drugi człowiek i że w życiu nie należy bać się wyborów, przed którymi stajemy, zachęca również swoich czytelników do poznawania świata – tego bliskiego i tego dalekiego.
  Pasją życiową Elżbiety Bednarczyk jest nie tylko pisanie, ale także teatr oraz taniec, którymi zajmuje się zawodowo od ponad 50 lat. Dzięki zamiłowaniu do sztuki, będąc małą dziewczynką występowała jako aktorka. Nigdy nie rozstała się z teatrem i do dnia dzisiejszego pisze scenariusze teatralne, a także gra i tańczy.

  Autorka od 20 lat mieszka w Australii. Podczas spotkań z młodymi czytelnikami chętnie opowiada o tym, jak wygląda życie codzienne w tym raju, wyświetla slajdy ukazujące, jak żyją tam dzieci, do jakich chodzą szkół i jak mieszkają. W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia książki „Kłótnia w tornistrze" wraz z imienną dedykacją i autografem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ