Wybierz region

Wybierz miasto

  Śląska Gala Biesiadna

  Stadion MOSIR
  Piekary Śląskie, ul. Olimpijska/3, +48 32 768 10 10

  15:30 Sobota, 11 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Damian Holecki

  Damian Holecki studiował piosenkarstwo na wydziałach Wokalno - Aktorskim oraz Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowickiej Akademii Muzycznej. Jest laureat wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Koncertował m.in. z DJ Bobo, Modo i Capitan Jack. Brał udział w trasie koncertowej z grupą Erotic. Występował w koncertach "Lata z radiem" z Ryszardem Rynkowskim i T - Love. Brał udział w sopockim koncercie Dance Molo Party. Ma na swoim koncie kilka solowych płyt i dziesiątki tysięcy sprzedanych fonogramów. Płyta "Pokochaj Mnie" wydana w SNAKE'S MUSIC była z pewnością udanym debiutem artysty, a tytułowy utwór albumu stał się przebojem polskich dyskotek. Przez wiele miesięcy piosenki "Ty wiesz jak mnie ranić'' i "Lato nad nami" okupowały listę przebojów czasopisma muzycznego BRAVO. W roku 1998 podpisał kontrakt płytowy z austriacką firmą fonograficzną ,,KOCH MUSIC INTERNATIONAL''. Przeboje: "Wspomnij mnie" oraz ,,Przebaczenia czas", których był kompozytorem i do których zostały nagrane wideoklipy, emitowane były przez niemal wszystkie krajowe ośrodki telewizyjne.....

  Duet KARO

  "Duet Karo”, czyli ELŻBIETA I STEFAN, istnieje na rynku 14 lat, pochodzą z Chorzowa. Stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Koncertują w kraju i za granicą, prezentując autorskie piosenki.
  Utwory Duetu Karo okupują pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Elżbieta i Stefan współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całym kraju, a w szczególności z TV SILESIA, gdzie sa stałymi gośćmi.

  Karpowicz Family

  Grupa Karpowicz Family na scenie muzycznej pojawiła się jesienią 2000 roku. Jej założycielem i twórcą jest lider zespołu a zarazem wokalista Zbyszek Karpowicz.
  Setki koncertów w kraju i za granicą mają wpływ na ich popularność.
  Muzyka i taniec tej barwnej grupy charakteryzuje się temperamentem i melodyjnością
  a teksty nie stanowią skomplikowanych do przemyśleń wersów.
  Program pełen jest kolorów i radości. Swymi koncertami aby nie powiedzieć
  małymi spektaklami muzycznymi niosą
  uśmiech i zadowolenie swym wielbicielom.
  Ich dorobek artystyczny to osiem wydanych płyt CD: "Westchnienie", "Radość", "Viva Mexico",
  "Kolędy", "Już taka jesteś", "Droga do Ciebie" na której znajduje się największy ich przebój -
  "A kuku", "Moje przeznaczenie" oraz "Nektar Szczęścia"
  Ich wiedeoteka to trzydzieści nagranych teledysków.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ