Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim

  Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich (Galeria Młodych)
  Piekary Śląskie, ul. Kalwaryjska/62D, +48 32 767 59 75

  17:00 Czwartek, 15 października

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim,

  Maria Ulatowska, Jacek Skowroński - niespotykany duet literacki. Autorzy na spotkaniu z czytelnikami przybliżą kulisy powstawania powieści „Autorka”. Zdradzą tajemnice, których nie pozna ten, kto tylko książkę przeczytał. Wyznają, jak się poznali i jak rozpoczęli swoją literacką współpracę, – przy czym i Ona, i On, przedstawią swoją wersję – a do słuchaczy należy ocena, czyja „prawda jest prawdziwsza”.

  Nie uchylą oczywiście wszystkich tajemnic, o których piszą w „Autorce”, opowiedzą jednak, jaki to przekręt uczynił im samym, najczarniejszy charakter w tej książce.

  Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jaką rolę w powieści gra pewien… pająk. A czy to opowieść prawdziwa – i na ile - będzie można przekonać się podczas lektury powieści.

  Autorzy „Autorki” przyrzekają, że odpowiedzą na wszystkie pytania, z wyjątkiem jednego. Tego, które na końcu książki zadaje morderca.

  Opowiedzą też, jak to się stało, że napisali książkę „Pokój dla artysty”. Jest tam miłość i zbrodnia. Namiętności i tajemnice.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie