Wybierz region

Wybierz miasto

  Światowy Dzień Książki

  Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich (Galeria Młodych)
  Piekary Śląskie, ul. Kalwaryjska/62D, +48 32 767 59 75

  16:00 Środa, 22 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia), przygotowaliśmy cykl spotkań i wydarzeń związanych właśnie z tym świętem I tak:

  22 kwietnia o godzinie 16:00 zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat na zajęcia czytelnicze. Będzie okazja, by w ciekawy sposób wzbogacić wiedzę na temat Afryki. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z treścią książki Alfreda Szklarskiego „Przygody Tomka na Czarnym Lądzie” i zyskają wiedzę dotyczącą między innymi fauny i flory Afryki dzięki udziałowi w grze pn. SAFARI. Zajęcia poprowadzą Członkowie Koła Przyjaciół Szkolnego Centrum Informacji I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Piekarach Śląskich oraz bibliotekarze. Olbrzymia, kolorowa plansza do gry składa się ze stu pól, a jej pionkami będą sami uczestnicy zabawy. Głównym zadaniem biorących udział w zabawie jest przedarcie się przez afrykańską dżunglę oraz wytropienie jak największej liczby opisanych w powieści Szklarskiego zwierząt. Miejsce: Biblioteka Centralna przy ulicy Kalwaryjskiej

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]