Wybierz region

Wybierz miasto

  Światowy Dzień Książki

  Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich (Galeria Młodych)
  Piekary Śląskie, ul. Kalwaryjska/62D, +48 32 767 59 75

  09:00 Czwartek, 23 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia), przygotowaliśmy cykl spotkań i wydarzeń związanych właśnie z tym świętem I tak:

  23 kwietnia o godzinie 9:00 mini teatrzyk dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – sztuka) to inaczej „papierowy teatr”, nazywany również teatrem narracji. Kamishibai to opowiadania składające się z pięknie ilustrowanych kart, z tekstem na odwrocie. Ich prezentowaniu towarzyszy wyjątkowy nastrój, powstający za sprawą przenośnego teatru. Technika i walory takiego przedstawienia pomagają osiągnąć magiczny efekt koncentracji, a ta forma czytania to prawdziwie teatralne doświadczenie. Miejsce: Biblioteka Centralna przy ulicy Kalwaryjskiej

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!