Wybierz region

Wybierz miasto

  V SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIĄ "SENS I SPOKÓJ - SIŁA UWAŻNOŚCI"

  Ośrodek Kultury "Andaluzja" w Piekarach Śląskich
  Piekary Śląskie, ul. Oświęcimska/45, +48 32 284 56 20

  13:00 - 19:00 Czwartek, 22 października

  • Wstęp wolny

  Już w najbliższy czwartek 22 października w Ośrodku Kultury Andalzuja wystąpi z wykładem znany i ceniony psychoterapeuta Wojciech Eichelberger. Wykład zatytułowany "Uważność i zaangażowanie czyli jakość życia" zainauguruje tegoroczne piąte już Spotkania z Psychologią pod hasłem „Sens i spokój – siła uważności” . Organizator spotkań - Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna w Piekarach Śląskich proponuje wszystkim zainteresowanym rozwojem osobistym udział w wykładzie i sześciu warsztatach prowadzonych przez specjalistów z zakresu psychologii, psychoterapii, muzykoterapii, ekologii i sztuki . W wykładzie może uczestniczyć każdy, warsztaty są również bezpłatne, obowiązują jedynie wcześniejsze zapisy telefoniczne pod numerem 32 287 97 62.
  W programie również recital Alony Szostak - aktorki Teatru Rozrwyki w Chorzowie, koncert relaksacyjny muzykoterapeutki i wernisaż prac artystów z katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. Początek imprezy o godzinie 13.00.
  Szczegóły programu na stronie www.poradnia.piekary.pl i na stronie facebookowej poradni i wydarzenia.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]