Kadra Bobrek wciąż bez przegranej

(mz)
Piekarskie rozgrywki przekroczyły już półmetek. Pierwsza połowa sezonu należała do Kadry Bobrek. Fot. Mikołaj Suchan
W najciekawszym meczu dziewiątej kolejki Piekarskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, prowadząca w tabeli Kadra Bobrek pokonała po zaciętej walce trzecią Coslovię 2:0.

W najciekawszym meczu dziewiątej kolejki Piekarskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, prowadząca w tabeli Kadra Bobrek pokonała po zaciętej walce trzecią Coslovię 2:0. Mecz był znacznie bardziej wyrównany, niż wskazuje na to wynik. Po tej porażce Coslovia ma już jednak dwa punkty straty do Bobrka.

Znacznie mniej problemów ze zwycięstwem miała Kadra Piekary, która w dwóch setach wygrała z KA Piątką. Dzięki temu piekarzanie utrzymali jednopunktową stratę do lidera.

W pozostałych meczach Spółdzielnia Mieszkaniowa była bliska niespodzianki w starciu z Lasowicami (wyżej notowani rywale zwyciężyli 2:1), Medis+ pokonał pewnie Młodzieżową Radę Miejską, a Nakło uległo Wojkowicom.

Wyniki 9. kolejki: Coslovia - Kadra Bobrek 0:2 (24:26, 21:25); Spółdzielnia Mieszkaniowa Piekary - Lasowice 1:2 (22:25, 25:15, 19:25); Medis+ - Młodzieżowa Rada Miejska 2:0 (25:19, 25:20); Nakło - Wojkowice 0:2 (15:25, 18:25); Kadra Piekary - KA Piątka 2:0 (25:13, 25:21).