Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAnna S.

Piekary Śląskie

Dni Miasta- wielki powrót

2013-05-19 11:44:22

Dobra wiadomość dla wszystkich piekarzan. W tym roku odbędą się dni miasta.
W 2012 roku z powodu uroczystości związanych z 75 rocznicą usypania Kopca Wyzwolenia, dni Piekar nie było. Uroczystości te kosztowały tyle, że na cykliczną, coroczną imprezę nie została nawet złotówka. Oburzeni byli nie tylko rodowici piekarzanie, ale także mieszkańcy ościennych miast. Śmiał się z nas cały Śląsk. Byliśmy rozgoryczeni i źli. Oczywiście obchody związane z Kopcem Wyzwolenia są ważne, ale czy musiały kosztować aż tyle? Czy możemy uznać, że zastąpiły one tak lubiane Dni Piekar Śląskich?
Nie ważne, nie rozdrapujmy ran. W tym roku będą, odbędą się, wróciły. 13 i 14 lipca 2013 roku będziemy świętować dni naszego miasta. Pogłoski mówią, że imprezę uświetnią zespół Pectus i Ivan Komarenko. Całego programu imprezy jeszcze niestety nie ma.
Z niecierpliwością i ogromnymi nadziejami na dobrą zabawę oczekujemy na tak długo wypatrywanych Dni Piekar Śląskich.

Jesteś na profilu Anna S. - stronie mieszkańca miasta Piekary Śląskie. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj