WOJCIECH EICHELBERGER w Piekarach Śląskich

2015-10-17 14:50:57

Już w najbliższy czwartek 22 października w Ośrodku Kultury Andalzuja wystąpi z wykładem znany i ceniony psychoterapeuta Wojciech Eichelberger. Wykład zatytułowany "Uważność i zaangażowanie czyli jakość życia" zainauguruje tegoroczne piąte już Spotkania z Psychologią pod hasłem „Sens i spokój – siła uważności” . Organizatorem spotkań jest niezmiennie Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna w Piekarach Śląskich i mają one charakter pro publico bono. Uczestniczyć w wykładach może każdy, warsztaty są również bezpłatne, obowiązują jedynie wcześniejsze zapisy telefoniczne pod numerem 32 287 97 62.
W programie również recital Alony Szostak z Teatru Rozrwyki w Chorzowie i wernisaż prac artystów z katowickiej ASP.
Początek imprezy o godzinie 13.00. Szczególy programu na stronie www.poradnia.piekary.pl i na stronie facebookowej poradni i wydarzenia.

Jesteś na profilu Joanna Miszuda - stronie mieszkańca miasta Katowice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj