Świąteczne wpadki

(KT)
Do piłki biegnie Tomasz Pękacz (Orkan) i Tomasz Bomba (Bobrek Karb II).
W Wielką Sobotę wszystkie piekarskie drużyny, grające w bytomskiej klasie A, grały na własnych boiskach. Kibice, którzy oczekiwali sukcesów, zawiedli się.

W Wielką Sobotę wszystkie piekarskie drużyny, grające w bytomskiej klasie A, grały na własnych boiskach. Kibice, którzy oczekiwali sukcesów, zawiedli się. Piłkarze myśleli już chyba o zbliżających się świętach, bo tak złych wyników nikt się nie spodziewał. Czarni Kozłowa Góra przegrali z Tempem Stolarzowice 0:4.

Chociaż piłkarze zagrali bardzo słabo, pierwsza połowa zakończyła się stratą tylko jednej bramki. Czarni bardzo chcieli nadrobić tę stratę i w drugiej połowie zaatakowali. Niestety, spowodowało to wiele niebezpiecznych kontrataków Tempa, które przyniosły kolejne bramki.

Jutro Czarni grają na wyjeździe z Przyszłością Chechło.
Równie niekorzystnie w sobotnich zmaganiach wypadł Orzeł Brzeziny Śląskie, przegrywając z Nitronem Krupski Młyn 1:5. Ten wynik oznacza spadek w tabeli. O jeden punkt wyprzedził Orła Orkan Dąbrówka Wielka, który pokonał Bobrek Karb II 1:0. Chociaż Orzeł miał kilka dogodnych sytuacji, to jednak tym razem w zdecydowanie lepszej dyspozycji był zajmujący wysokie miejsce w tabeli Krupski Młyn. O punkty piłkarze z Brzezin będą walczyć w sobotę, w wyjazdowym meczu z Orłem Bobrowniki.
Zadowoleni z siebie mogą być piłkarze Orkanu, którzy wreszcie zagrali dobry mecz. W zeszłym roku z drużyny odeszło kilku dobrych zawodników, a doszli nowi. Wreszcie drużyna się zgrała i być może teraz zacznie wygrywać. W sobotę zmierzy się na wyjeździe z Tempem Stolarzowice.