Trzy bramki Olimpii

(KT)
Kapitalny wynik uzyskała Olimpia w meczu z Szombierkami Bytom, wygrywając 3:1. Właściwie mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 3:0.

Dobre sytuacje do strzelenia bramki mieli gospodarze, ale za każdym razem doskonale interweniował bramkarz Olimpii Michał Duda.

- Obawialiśmy się tego spotkania, zwłaszcza po wpadce na własnym boisku. Piłkarze wykazali się jednak dużą odpornością psychiczną i rozegrali udany mecz - mówi Maksymilian Trela, kierownik sekcji.

Po nienajgorszym meczu Andaluzja w pojedynku ze Spartą Zabrze uzyskała jeden punkt, remisując 1:1. Z powodu kilku kontuzji na boisku swoje umiejętności mogli zaprezentować młodzi, rezerwowi i gracze.

Natomiast w bytomskiej klasie A Czarni Kozłowa Góra zremisowali z Górnikiem Bobrowniki 1:1. Piłkarze są zadowoleni z wyniku, który uzyskali podczas trudnego, wyjazdowego spotkania.

Najgorszy wynik uzyskała drużyna Orkanu Dąbrówka Wielka, która przegrała z Orłem Bobrowniki 1:4.