Trzy sety Lasowic

(mz)
W drugiej kolejce Piekarskiej Ligi Siatkówki trzy sety były potrzebne do rozstrzygnięcia meczu Lasowic z Wojkowicami. Pierwszą partię pewnie zwyciężyły Lasowice, w drugiej minimalnie lepsi byli rywale.

W drugiej kolejce Piekarskiej Ligi Siatkówki trzy sety były potrzebne do rozstrzygnięcia meczu Lasowic z Wojkowicami. Pierwszą partię pewnie zwyciężyły Lasowice, w drugiej minimalnie lepsi byli rywale. O zwycięstwie zadecydował tie-break wygrany przez Lasowice do jedenastu. Znacznie łatwiejszą przeprawę miały Kadra Piekary, która szybko rozprawiła się z Coslovią oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Piekary, która nie dała szans Familiadzie.

Wyniki: Lasowice - Wojkowice 2:1 (25:18, 22:25, 15:11); Kadra Piekary - Coslovia 2:0 (25:15, 25:15); Spółdzielnia Mieszkaniowa Piekary - Familiada 2:0 (25:14, 25:19); KA Piątka - Rojca - przełożony.