Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

KRÓTKO: Piekary Śląskie. Wyniki pierwszych spotkań piłki halowej

Agnieszka Strzelczyk
W niedzielę 13 stycznia zawodnicy Piekarskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich rozegrali pierwsze spotkania rundy rewanżowej.

W VIII kolejce zwycięstwa odniosły zespoły Amatorów, Polonii Instal Ben oraz Lidera, spotkanie Kadry Piekary z Muladem zostało przełożone.

Szczegółowe statystyki ligi można zobaczyć na stronie www.futsal-serwis.pl w zakładce Ligi Środowiskowe - Piekary Śląskie.

Wyniki VIII kolejki:
AMATORZY - KS SZARLEJ 6-2 (2-0)
(Tomek Lisy - 4, Tomek Nolewajka, Rafał Wawrzyńczok) - (Jacek Trzeciakiewicz, Radosław Wiktor)
Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando Amatorów, nadzieję Szarlejowi na chwilkę przywrócił Radosław Wiktor, zdobywając na początku drugiej połowy bramkę kontaktową, jednak Amatorzy od razu skutecznie odpowiedzieli i spokojnie kontrolowali to spotkanie do końca. Instynktem strzeleckim popisał się Tomek Lisy zdobywca 4 bramek.

POLONIA INSTAL BEN - CZYSTY ŚWIAT 2-0 (1-0)
(Beniamin Lisczyk, Marek Zamora)
Faworytem tego spotkania była Polonia, jednak Czysty Świat udowodnił, że ubiegło tygodniowe zwycięstwo nad Liderem nie było dziełem przypadku. Polonia w pierwszej połowie objęła prowadzenie za sprawą celnego strzału Beniamina Lisczyka, jednak Czysty Świat, również groźne kontratakował i miał swoje sytuacje. Przełomowym momentem tego spotkania była druga żółta kartka dla najbardziej aktywnego w zespole Czystego Świata Wojciecha Franiela. Goście nie mieli już takiej siły uderzeniowej a Polonia ustaliła wynik spotkania na 50 sek. przed jego zakończeniem po celnym strzale Marka Zamory.

LIDER - COSLOVIA 8-5 (4-4)
(Adrian Szastok - 3, Maciej Grysko - 2, Darek Karwat, Rafał Barański, Marcin Kołba) - (Paweł Tobór - 4, Alexey Galuskin)
Spotkanie obfitujące w bramki. Wynik tego spotkania co chwilę ulegał zmianie, do przerwy było 4-4, po zmianie stron Lider szybko zdobył dwie bramki, jednak Coslovia ponownie odpowiada bramką i na 3 min. przed zakończeniem było tylko 6-5, w samej końcówce to jednak Lider zachowaj więcej spokoju i zdobył kolejne dwie bramki wygrywając 8-5.