18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

KRÓTKO: Piekary Śląskie MOSiR. Piłka halowa

Pierwsza noworoczna kolejka była zarazem ostatnią kolejką pierwszej rundy rozgrywkowej. Mistrzem na półmetku rozgrywek została Kadra Piekary, która odniosła komplet 7 zwycięstw. W ostatniej kolejce pierwszej rundy pewne zwycięstwa odniosły Kadra oraz Mulard, Amatorzy z Polonią Instal Ben podzielili się punktami a Czysty Świat niespodziewanie pokonał Lidera.

Wyniki VII kolejki:
KS SZARLEJ - MULARD 0-7 (0-3)
(Robert Gładczak - 2, Rafał Sacha - 2, Dariusz Dawid, Olek Waszka, Błażej Gałbas)
Mulard w ostatnim czasie systematycznie gromadzi punkty i po nieudanym początku rozgrywek zakończył rywalizację w pierwszej rundzie na wysokim czwartym miejscu. W ostatnim spotkaniu nadspodziewanie łatwo ograł groźny KS Szarlej.

AMATORZY - POLONIA INSTAL BEN 3-3 (1-2)
(Tomasz Lisy, Tomasz Nolewajka, Marcin Siwek) - (Rafał Ficulak, Damian Dramski, Mirosław Fedoruk)
Spotkanie dwóch zespołów, które w ubiegłym roku zajęły dwa pierwsze miejsca. Jako pierwsi prowadzenie objęli Poloniści po bramce Rafała Ficulaka, następnie Marcin Siwek doprowadza do wyrównania, jednak to Polonia na przerwę schodzi przy prowadzeniu 2-1. Początek drugiej połowy należał do Amatorów, którzy w przeciągu dwóch minut wychodzą na prowadzenie 3-2. Końcówka spotkania była bardzo emocjonująca, jednak Polonia wykazała więcej zimnej krwi i za sprawą bramki Mirosława Fedoruka na minutę przed zakończeniem spotkania doprowadza do remisu 3-3.

CZYSTY ŚWIAT - LIDER 3-1 (0-1)
(Szymon Piecuch, Mateusz Górniak, Wojciech Franiel) - (Radosław Chrzan)
Przed spotkaniem zdecydowanym faworytem był Lider. Jednak zajmujący do tej pory ostatnie miejsce w tabeli Czysty Świat rozpoczął nowy rok bardzo dobrze wygrywając spotkanie 3-1. Do przerwy po bramce Radosława Chrzana prowadził Lider, jednak po zmianie stron skuteczniejszy był Czysty Świat, który zdobył trzy bramki i tym samym odniósł drugie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.

COSLOVIA - ZZ KADRA PIEKARY 2-12 (0-6)
(Adam Działach, Adam Dróżdż) - (Marcin Jaskuła - 6, Krzysztof Chęciński - 4, Grzegorz Krzemień, Sławomir Kowolik)
W bardzo przyjemny sposób pierwszą rundę zakończyła Kadra, która bez problemów pokonała Coslovię. Instynktem strzeleckim po raz kolejny błysnął Marcin Jaskuła, który zdobył 6 bramek a Kadra z kompletem 21 punktów została mistrzem na półmetku rozgrywek.